Zdzisław Muda BLOG

"Życie ze szpiczakiem"

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje. – Jan Paweł II

Wpis 13 - Czy obecnie, od kilku dni panująca pogoda, przyniesie pozytywne zmiany?

Faktem jest piękna pogoda z temperaturami do 25-27 stopni. Ja (niestety) nie mogę wyjść z mieszkania, bo nie mam z kim jako asekurantem.

2018-04-17 457

Faktem jest piękna pogoda z temperaturami do 25-27 stopni. Ja (niestety) nie mogę wyjść z mieszkania,bo nie mam z kim jako asekurantem. Jest potrzebny ponieważ kilka dni temu na schodach naszej klatki schodowej niebezpiecznie upadłem (patrz wpis 12). Na szczęście było przy mnie kilku naszych współmieszkańców, którzy mnie postawili na nogi. Przyszła też żona. Podjęła decyzję, że od tego dnia sam już nie wyjdę z mieszkania. Jestem wdzięczny moim sąsiad(k)om- wybawcom.

Trzy dni po tym zdarzeniu przyszedł do mnie rehabilitant i sprawa spacerów została uregulowana. Ten pan zaczął stosować inne zabiegi niż wcześniejsi rehabilitanci. Czuję, że oddziałują na mój organizm pozytywnie. Ze stuprocentową pewnością mogę stwierdzić, że ich efektem będzie poprawa mojej sprawności i samopoczucia. Oby tylko pogoda znacznie się nie pogorszyła, czego życzę wszystkim. Moja cela w domowym więzieniu jest obszerna. Tam śpię, korzystam z TV, wychodzę czasami na balkon i odpoczywam. Do wpisu (14)!

Komentarze

Książka wnuka dostępna na Allegro. Polecam!